Karaman Ziraat Odası Başkanımız Recep MUĞLU Tarım sezonun açılması ile bozuk olan arazi yollarımızın genişletme, kumlama ve stabilize çalışmalarının yapılması konusunda Belediye Başkanımız Ertuğrul ÇALIŞKAN ve İl Genel Meclisi Başkanımız Celalettin GÜNGÖRER ile bir araya gelerek arazi yollarımızın yapılması konusunda talepte bulunduk. Yapılan görüşmede; Başkan Çalışkan mücavir alan içerisinde olan arazi yollarını yapmaya Alaçatı Köyü İle kumlama ve genişletme çalışmalarına başlandığını bu çalışmaların Kılbasan yolu Göztepe güzergâhı ile devam edeceğini belirtti.

İl genel Meclisi Başkanı Güngörer; "Karaman İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü ekipleri, program doğrultusunda yol düzenleme, genişletme ve kumlama çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca arazi yollarımızı da kumlama ve düzeltme çalışmalarımızda kısa bir sürede başlayacaklarını belirtti.

Muğlu, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Belediye mücavir alan içinde olan Alaçatı Köyü genişletme, kumlama ve stabilize çalışmaları tamamlanarak yol trafiğe açıldı.

Karaman Belediyemiz Fen işleri ve İl genel Meclisimiz Yol Şube Müdürlüğümüz tarafından yolların bakım ve onarım çalışmalarının seri bir şekilde devam ettiğini belirterek merkez mahallelerimize bağlı mücavir alandaki tüm arazi yol çalışmaları ve Köylerimizde program dahilin de bitirileceğinin açıklamasında bulunan Belediye Başkanımız Ertuğrul ÇALIŞKAN ve İl genel Meclisi Başkanımız Celalettin GÜNGÖRER ve ekiplerine Yönetim Kurulum, Üyelerim ve Üreticilerim adına Teşekkür Eder, Şükranlarımı Sunarım"