Programda işletme sahibi Emin Barçın yapmış olduğu açıklamada;  Ailenizle güvenle gelebileceğiniz nezih bir ortam olduğunu vurgulayarak şunları söyledi.

‘’ Biz burada besmelemizi çekerken, niyet hayır akıbet hayır olsun diye çektik. İnsanlarla yapmış olduğumuz istişareler sonucunda aileleri ile gidebilecekleri yemek yiyebilecekleri, misafirlerini götürüp konsept olarak da rahatça huzurluca yemek yiyebilecekleri bir yer istediklerini düşündük. Ona göre hazırlıklarımızı yaptık kendimizin bütçesinde aşağıda iç mimaride çalıştık. İnsanlar geldikleri zaman o sıcaklığı hissettirmeye çalıştık.

Gördüğümüz insanların gelişi gidişi yaptığımız istişarelerin sonucunda da Elhamdülillah daha bir on günlük olsak da bazı şeyleri insanlara yansıttığımıza inanıyorum. Söylenenler ne muhabbetimizi ne kalitemizi bozmamalı. Bizde o yol üzerinde devam etmeye çalışacağız. Bizim burada kitlemiz restoran kafe yazıyor ama bizim ağırlığımız yemek üzerinde, yemek olarak yüzden fazla çeşidimiz var. İnsanlar buraya aileleri ile gelip, çayını, kahvesini, meşrubatını, içip rahatça muhabbetini edebilir. Sabah namazı sonrası gelerek sıcak çorbalarını içebilir. Bayanlar rahatlıkla gelip kahvaltılarını yapabilirler. Biz her zaman elimizden gelen ne varsa halkımıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Mutfakta çalışan aşçılarımızı özenle seçtik, her kesime hitap eden yemek çeşitlerini müşterilerimizin damak tadına uygun bir şekilde daha iyi sunabilmek adına, Hepinize davetimizi kırmayarak katılım gösterdiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi.